Case study ZZPhuis

ZZPhuis

Aplikacja pozwalająca znaleźć podwykonawców w branży budowlanej, podpisywać kontrakty między kontrahentami oraz w łatwy sposób wystawiać faktury i rozliczać zlecenia.

Kontynuuj skrolowanie
Krok 1

Założenia

Stworzenie aplikacji/platformy umożliwiającej zawieranie i rozliczanie umów w branży budowlanej między firmami budowlanymi, a podwykonawcami.

Podłączenie API pod zewnętrzne usługi umożliwiające m.in cyfrowy podpis dokumentów oraz weryfikację użytkowników w holenderskiej i polskiej bazie przedsiębiorców.

Środowisko umożliwiające łatwe zarządzanie aplikacją. Automatyzacja rozliczeń.

Krok 2

Architektura informacji

Architektura informacji pozwoliła przyjąć główne założenia projektu oraz ułożyć je we właściwą dla użytkownika hierarchię.

Krok 3

User flow

Dzięki analizie przepływu użytkownika krok po kroku, ekran po ekranie przeanalizowaliśmy, jak produkt będzie działał oraz czego można się spodziewać, gdy użytkownik kliknie przycisk, jak można cofnąć czynność oraz jakie są kroki dla każdego przypadku użycia.

Krok 4

Design

Na podstawie architektury informacji oraz przepływu użytkownika doświadczony UI/UX designer rozrysowywał kolejne widoki aplikacji, które zaraz po zatwierdzeniu przez inwestora były realizowane przez programistów. Akceptacja kolejnych widoków pozwala nie tylko na szybszą realizację projektu, ale przede wszystkim umożliwia inwestorowi stały nadzór nad kolejnymi etapami.

Krok 5

Desktop & RWD version

W pełni responsywna wersja na desktop pozwala wygodne korzystanie z aplikacji również na komputerach przenośnych i stacjonarnych.

Krok 6

Headless e-manager

Wykorzystanie naszego Headles e-managera oraz API pozwala na szybki przepływ informacji i danych, podłaczenie zewnętrznych usług oraz łatwe zarządzanie użytkownikami i automatyzację procesów mających na celu wzrost konwersji w ramach uzyskanych rejestracji w aplikacji.

Zarządzanie kategoriami, produktami i dealami.

Dowolna ilość wersji językowych i walut.

Segmentacja klientów oraz użytkowników.

Kreator formularzy, mailingów i pop'upów.

Dowolna ilość podstron, FAQ i postów.

Profilowane kampanie E-mail, SMS i web PUSH.

Akcje promocyjne i kody rabatowe.

Obsługa zadań i przydzielanie pracowników.

Zarządzanie sprzedażą w różnych krajach.

Rozszerzona integracja z modułami płatności.

Automatyzacja zadań i procesów.

https://affee360.com/