Case study Akademia Tytana

Akademia Tytana

Platforma umożliwiająca umożliwiająca udział w szkoleniach z branży chemi budowlanej.

Kontynuuj skrolowanie
Krok 1

Założenia

Projekt i wykonanie platformy umożliwiającej dostarczanie wiedzy z zakresu produktów oraz możliwości udziału w szkoleniach stacjonarnych i on-line.

Wykorzystanie API do odbioru utworzonych szkoleń w ramach wewnętrznego systemu, zbieranie uczestników w/g zainteresowania tematyką.

Wykorzystanie systemu Fordevelop publikowania treści, zarządzania i promocji szkoleń przy pomocy e-mail marketingu, SMS i powiadomień webpush.

Krok 2

Architektura informacji

Architektura informacji pozwoliła przyjąć główne założenia projektu oraz ułożyć je we właściwą dla użytkownika hierarchię.

Krok 3

User flow

Dzięki analizie przepływu użytkownika krok po kroku, ekran po ekranie przeanalizowaliśmy, jak produkt będzie działał oraz czego można się spodziewać, gdy użytkownik kliknie przycisk, jak można cofnąć czynność oraz jakie są kroki dla każdego przypadku użycia.

Krok 4

Design

Na podstawie architektury informacji oraz przepływu użytkownika doświadczony UI/UX designer rozrysowywał kolejne widoki aplikacji, które zaraz po zatwierdzeniu przez inwestora były realizowane przez programistów. Akceptacja kolejnych widoków pozwala nie tylko na szybszą realizację projektu, ale przede wszystkim umożliwia inwestorowi stały nadzór nad kolejnymi etapami.

Krok 5

Desktop & RWD version

W pełni responsywna wersja na desktop pozwala wygodne korzystanie z aplikacji również na komputerach przenośnych i stacjonarnych.

Krok 6

Headless e-manager

Wykorzystanie naszego Headles e-managera oraz API pozwala na szybki przepływ informacji i danych, podłaczenie zewnętrznych usług oraz łatwe zarządzanie użytkownikami i automatyzację procesów mających na celu wzrost konwersji w ramach uzyskanych rejestracji w aplikacji.

Zarządzanie kategoriami, kursami i dealami.

Segmentacja uczestników oraz użytkowników.

Kreator formularzy, mailingów i pop'upów.

Dowolna ilość podstron, FAQ i postów.

Profilowane kampanie E-mail, SMS i web PUSH.

Akcje promocyjne i kody rabatowe.

Obsługa zadań i przydzielanie trenerów.

Automatyzacja zadań i procesów.